Při tisku vizitek se dá ušetřit čas, ale i peníze

Jako správný podnikatel u sebe vždy musím mít nějakou vlastní vizitku pro případ, že narazím na možného budoucího obchodního partnera, případně nějakou zajímavou osobu, jíž chci na sebe dát kontakt. Vytisknout vizitky přitom samozřejmě něco stojí. Víte ale, že si je dnes lze nechat vytvořit a objednat online, aniž byste museli někam chodit?

Přesně takto funguje služba na webu Printuj.cz. Jedná se o chytré řešení pro ty z vás, kteří potřebují natisknout zcela nové vizitky za příznivou cenu a s minimem starostí okolo.

Jak vytvořit vizitku na internetu?

Máte dvě možnosti. Buď si vyberete z již připravených návrhů, jež jsou na webu k dispozici, nebo si na web nahrajete svůj vlastní grafický návrh. V prvním případě pouze doplníte text, který na vizitkách bude, což vám zabere maximálně pár minut. V obou případech si ještě zvolíte, na jaký typ papíru má firma vizitky vytisknout. Může jít o matnou úpravu, či lesklou, jež působí mimořádně efektně, vizitka rázem dostává luxusní design.

Objednání je hračkou

Zmíněný web nabízí tisk vizitek online již od několika málo kusů, objednávat ale můžete i množství v řádech tisíců. Objednávky se provádějí kompletně online, zboží vám pak přijde na určenou adresu už do 24 hodin po potvrzení objednávky, a to po celé České republice. Záleží samozřejmě na počtu vizitek, které si necháváte zhotovit. Čím více kusů objednáte, tím levněji vás v přepočtu jedna vizitka vyjde.

Vizitky se samozřejmě nehodí jen pro podnikatele, jsou praktickou záležitostí i pro řadu dalších lidí – zaměstnance, vedoucí, drobné živnostníky, případně i fyzické osoby, které si na ně mohou dát třeba pouze své jméno, adresu a telefon. I v dnešní přetechnizované době, kdy se používají emaily, sociální sítě a další média, jsou klasické papírové vizitky nenahraditelným pomocníkem. Mohou vás výrazně zviditelnit, což nemusí být na škodu.