Se zvětšující konkurencí a rozvíjejícím se online marketingem začínají u nás pomalu vznikat služby, které dovezou jídlo až k Vám. Stalo se Vám někdy, že jste měli naplánované jít s rodinou do restaurace, jenže něco do toho vešlo? Dostali jste chuť na pizzu, sushi, čínu, burger nebo steak? Ideálním řešením je online objednávka s rozvozem jídla z restaurace rovnou k Vám domů na talíř. Nejznámější takovou službou je u nás damejidlo.cz. Služba nabízí rozvoz stovek restaurací po celé české republice.

Co potřebuji k objednávce jídla

Abyste mohli objednávat musíte být zaregistrovaní. Vůbec se není čeho bát. U registrace stačí zadat email a heslo. Později před objednáním stačí doplnit telefon s dodací adresou kam si necháte doručit vybraná jídla. Objednat lze jídlo i několik dnů dopředu. Není v tom žádný problém. No a to je vše. Jednoduché že?

Menu rovnou na obrazovce

Objednávání jídel probíhá velmi intuitivně. Nejdříve zadáte Vaše město nebo obec. Tím se Vám zobrazí všechny restaurace z Vašeho okolí. Stačí si jednu z nich vybrat a okamžitě se uvidíte celý jídelníček z restaurace včetně cen za jednu porci. U každé restaurace vidíte hodnocení spokojenosti zákazníků. Můžete se jimi řídit nebo nemusíte. Někdy jsou u jídel obrázky a někdy nejsou. Nyní stačí vybrat Vámi oblíbené jídlo s příslušným počtem porcí. Jídelníček je velmi pestrý. Nejvíce restaurací nabízí pizzu, sushi, hamburgery, tradiční české jídlo, žebírka, kotlety, mexické, thajská nebo čínské speciality. Čím větší město tím větší výběr. A vybírat je opravdu z čeho. Jednotlivé restaurace můžou mít individuální požadavky k objednávce. Výše minimální částky u objednávky se může lišit s každou restaurací.

Jaké jsou možnosti platby a dopravy

U služby damejidlo.cz lze platit platební kartou, hotově, stravenkami, kredity nebo dokonce až po jídle. Můžete dát i spropitné rovnou v online formuláři. Jídlo Vám doveze restaurace, u které jste si objednali. Dovezenou objednávku si dobře zkontrolujte a případné nesrovnalosti řešte rovnou s rozvozcem. Může se stát, že Vám bude v objednávce něco chybět. Je to nejrychlejší varianta řešení jakéhokoliv problému.  Popřípadě kontaktujte zákaznickou podporu nebo online chat

Garance spokojenosti

Všechny restaurace jsou pečlivě kontrolovány a prověřovány. Zajímavé je hodnocení zákazníků a nekvalitní restaurace nemají na DameJidlo.cz dlouhodobě místo. Přesto se někdy stane, že služba neodpovídá vašemu očekávání a zkrátka nedostanete to, za co jste si zaplatili. A potom? Jednoduše zavolejte na infolinku a vše oznamte. Damejidlo.cz Vám vrátí utracenou částku v kreditech zpět na účet.